Parduoda Baras/restoranas/naktinis klubas, Marathia, Zakynthos, Graikija, Limni Keri

Parduoda - Cod. 24600

  • Tipologija: Baras/restoranas/naktinis klubas
  • Sritis: 5000 m²
  • Kambariu skaicius: 16
  • Valstybe: 1-2
  • Pastato stovis: Excellent

RESTORANAS SU AKMENS NAMAI.
Vieta: LIMNI KERI, ZAKYNTHOS JŪROS PARKO Viduje.
Prabangus apdaila - puikus vaizdas į vėžlių įlanką.

GALIMAS KONSTRUKCIJĄ transformuoti:
- VILA 2 aukštuose su baseinu
-2 butai su atskirais įplaukomis
- 800 M2 VIEŠBUČIS

STRUKTŪRA
Pastatas, kurio darbai buvo pradėti 1994 m. Ir baigtas 2003 m., Statant automobilių stovėjimo aikštelę ir žemiau esantį namą, buvo pastatytas ant neuždengto maždaug 4300 kvadratinių metrų ploto turto, iš kurio daugiau kaip pusė apželdinta dešimtimis įvairių rūšių augalai, vaismedžiai ir daugiau nei 30 alyvmedžių (iš kurių du yra vyresni nei šimto metų). Už valstybinio kelio, esančio žemiau, yra 500 kv. M neapdengtas turtas, besiribojantis su alyvmedžiais. Yra jungtys elektros linijai (trifaziai (380 voltų), telefonas ir vanduo (komunalinis vandentiekis). Taip pat yra 1600 litrų balionas suskystintoms dujoms (skystas propanas).

Pagrindinis įėjimas yra trumpas privataus kelio ruožas, jungiantis savivaldybės kelią su automobilių stovėjimo aikštele. Yra antrasis viršutinio vidurinio įvažiavimas: visos paslaugos „aptarnavimo“ įėjimas, leidžiantis patogiai atlikti visas degalų papildymo, pakrovimo-iškrovimo operacijas ir kt.

Automobilių stovėjimo aikštelė buvo suprojektuota dviem lygiais ir suprojektuota taip, kad būtų galima lengvai įvažiuoti-išvažiuoti. Jame yra apie 35 automobilių stovėjimo vietos. Yra pavėsinės garažas. Per laiptus iš karto pateksite į namą ir restorano terasą, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į žemiau esančią vėžlių įlanką.

RESTORANAS
Šiuo metu „La Bruschetta“ restorane yra apie 150 vietų, daugiausia paskirstytų tarp pagrindinės terasos ir dviejų kitų mažesnių terasų, iš kurių viena yra viršutiniame lygyje. Iš bet kurio taško atsiveria puikus vaizdas į įlanką ir aplinkines kalvas.
Dalį pagrindinės terasos dengia pavėsinė, iš dalies langai, todėl galima vykdyti veiklą net ir šaltesniais mėnesiais. Šiuo atveju telpa apie 50 vietų.

Terasos buvo pastatytos taip, kad jose taip pat būtų galima organizuoti renginius, pavyzdžiui, vestuves, gimtadienius, verslo vakarienes ir kt. tiek norint gauti erdvės vakarieniauti su tam tikru privatumu per žaidimą su pavėsinės kolonomis, kurios dalija lenteles. Du tualetai yra padalinti vyrams / moterims su atskirais persirengimo kambariais.
Restorano virtuvė (apie 55 kv. M) yra įrengta, patogi ir efektyvi. Virtuvės kambaryje darbuotojams yra šaltas kambarys ir vonios kambarys su dušu. Gale yra uždengta apie 30 kvadratinių metrų terasa. naudojami perdirbimui, darbuotojų atsipalaidavimui ir kt. Lauke, greta, yra dar 2 kambariai (vienas iš 15 kv. M. Naudojamas kaip spinta, kitas - 13 kv. M. Įrengtas vonios kambarys su dušu ir tualetu. Naudojamas kaip persirengimo kambarys darbuotojams).
Restoranas yra sujungtas su savivaldybės akveduku ir jame yra 15 m3 talpos rezervuaras (gelžbetonio), pastatytas po virtuvės grindimis.

Pastatui statyti buvo naudojamos tokios medžiagos kaip vietinis akmuo, kalvystė, kiparisinės sijos ir kt., Kurias visas palaiko tvirta antisemitinė gelžbetonio konstrukcija.
Kolonos ir įvairios išorinės sienos prie amatininkų krosnies saloje buvo panaudotos daugiau nei 18 000 rankų darbo plytų. Terasų grindims (maždaug 200 kv. M.) Buvo naudojamos „senovinės rožinės“ natūralaus marmuro plytelės (30x30 cm) iš „Cotto Veneto“ bendrovės iš Trevizo.

BŪSTO
Namas buvo suprojektuotas ir pastatytas tradiciniu salos stiliumi.
Jos plotas viršija 120 kvadratinių metrų. padalintas į: įėjimas, 35 kv.m veranda. su vaizdu į jūrą, 30 kv. m svetainė su kampiniu židiniu ir atvira virtuve viršutiniame lygyje, nedidelė drabužinė po laiptais, koridorius su įmontuota 10 kv. m spinta, vonios kambarys su dušu, miegamasis 12 kv. m. su įmontuota spinta ir balkonu, dar vienas 25 kv.m miegamasis su 12 kv.m veranda. Kitas vonios kambarys su dušu, 15 kv.m. pastatytas spinta., dar 10 kv.m spinta.
Žiemą šilta, nes pastatyta ištisai su išorinėmis ir vidinėmis akmens sienomis, kurių plotis 50 cm. o lubos yra medinės su kipariso santvara. Stogai vėdinami ir izoliuojami specialiomis šiluminėmis medžiagomis.
Vidutinis vidinis aukštis yra m. Maždaug 3.00 Yra hidraulinis ir elektrinis paruošimas šildymo sistemai (po veranda buvo sukurtas kambarys galimam katilo įrengimui). Kiekviename kambaryje yra oro kondicionavimo sistema su šilumos siurbliu.
Namas taip pat sujungtas su savivaldybės akveduku ir turi 12 m3 talpos rezervuarą (iš gelžbetonio), esantį po veranda.

PASTATAS, RESTORANAS IR NAMAS REALIZUOJAMAS PAGAL ĮSTATYMO TAISYKLES. BUVO VISAS PASTATAS PASTABA.


REKLAMA "

Po išsamių ir kruopščių tyrimų „Nino“ pastaraisiais metais pradėjo skleisti informaciją apie bruschetta ir reklamuoti šiomis komunikacijos priemonėmis:
vietinė televizija, vietinis ir regioninis radijas, vietiniai ir nacionaliniai periodiniai leidiniai, internetas.

TVARKYMAS

„Bruschetta“ klientai visada buvo išrinkti ir kokybiški.
Atsižvelgiant į jo vietą, potencialas yra puikus investicijų ir apyvartos atžvilgiu (kuris visada augo, išskyrus 2004 m. Bendrosios krizės metus, kai kritimas buvo tik 8%), taip pat atsižvelgiant į galimybę atsižvelgiant į neatidėliotiną nuolatinių klientų poreikį, palaikykite objektą ištisus metus.
Be to, 2004 m. Atėnų olimpinės žaidynės padidino turizmą ir investicijas ne tik šalies mastu: pati Graikijos vyriausybė daug dėmesio skyrė Zakintos miestui, investuodama į naujo tarptautinio oro uosto, naujojo uosto, naujojo statybą. patobulinus naujas susisiekimo priemones į salą ir iš jos (Zakynthos jau keletą metų yra sujungtas su visomis Europos šalimis, taip pat iš Izraelio, Bohemijos, Suomijos, Švedijos ir kt., planiniais ir užsakomaisiais reisais).

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB