Parduoda Vasarnamis, Marousi, Athens, Graikija, Themistokleous 27

Parduoda - Cod. 20694

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 300 m²
  • Kambariu skaicius: 11
  • Valstybe: 3

Turtas yra du su puse aukštų namas, iš viso 300 kv ms. Žemės, ant kurios namas yra 450 kv ms. Ši vietovė yra arti prie metro stoties (8 min pėsčiomis), ir tai yra taip pat aptarnauja savivaldybės autobusų stotelės daugiau ar mažiau ne namuose. Yra mokyklos, taip pat medelynų stotys Vos kelios minutės pėsčiomis nuo namo. Zona pasižymi kaip ramybės ir "draugiška" srities, kur kaimynai "žinoti" tarpusavyje ir dauguma žmonių, kurie gyvena ten gyveno daugelį metų.
Namas yra padalintas į dviejų nepriklausomų namų vienas ant kito kiekvieną su atskiru įėjimu kampe gatvės įsikūręs vienas.
Pirmame aukšte yra 115 kv ms, pastatytas aplink 1961 iš akmens. Ji turi du miegamieji, vienas marmuro vonios, didelis gyvenamasis kambarys su operacine židiniu, virtuvė su atskiru valgomuoju ir papildomas kambarys, kuris gali būti naudojamas kaip biurą ar kažkas. Yra spintos beveik kiekviename kambaryje. Jis yra apsuptas didelė terasa ir patekti į sodą, kuris yra aplink namą. Yra uždara automobilių stovėjimo aikštelė, vietos dviems automobiliams. Rūsyje yra naudojamas kaip saugykla pirmame aukšte, kur yra centrinė šildymo sistema taip pat yra įsikūręs šildymo abu namus.
Namas yra pirmame aukšte MS 185 kv. Namą (vienas ir 1/2 aukštas), pastatytas aplink 1974, kur pirmame aukšte yra erdvi svetainė su veiklos vieta židiniui, virtuvė su atskiru valgomuoju, du miegamieji ir vonios kambarys. Ji taip pat erdvioje verandoje aplink namą. Antrame aukšte yra taip pat dar du miegamieji su mažais balkonais ir didesnis vonios kambarys.
Stogo viduje (palėpėje) yra naudojamas kaip sandėliavimo plotas antrame aukšte name, ir ne kiekviename kambaryje yra spintos.

Užklausa apie šią nuosavybę


Free real estate ads
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB