Parduoda Ūkio žemė, Posidi, Halkidiki, Graikija, Posidi, Chalkidiki, Greece

Parduoda - Cod. 31306

  • Tipologija: Ūkio žemė
  • Sritis: 6400 m²
  • Kambariu skaicius: 0
  • Valstybe: 0

GRAIKIJA, CHALKIDIKI, POSIDI: viršutinėje kalvos pusėje ir 750 m pėsčiomis nuo paplūdimio yra 6,400 kvadratinių metrų alyvmedžių sodo žemė su didingais vaizdais, įsikūrusi Kassandros savivaldybės pirmojo Chalkidiki pusiasalio kojos apačioje. ir netoli pajūrio kaimo Possidi. Sklypas yra už 1 val. Kelio nuo Salonikų oro uosto (SKG).

Alyvuogių laukas turi nuostabų 180 laipsnių panoraminį vaizdą (žr. Vaizdo įrašą) iš šiaurės į rytus (į pietus nuo centro), iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į pusiasalį, jūrą ir Olympus kalną. Jis yra ~ 80 metrų aukščio kalvos viršūnėje, kuri suteikia slapyvardį vietai „Pyrgos“, kuri reiškia „bokštą“, nes ji turi vieną geriausių vaizdų visame pusiasalio kojoje. Šiuo metu lauke yra sveiki alyvmedžiai, kuriuos kai kurie iš jų yra senesni ir šiuo metu aktyviai renkami už aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų iš Chalkidiki. Šis laukas parduodamas kaip matote nuotraukose.

Lauke yra 5-6 metrų tiesioginė prieiga prie savivaldybės nedidelio kelio, o dėl to, kad vietovė yra mažai apgyvendinta, eismo nėra. Tai rami ir rami natūrali vieta. Gretimos savybės iš vakarų pusės yra neužimtos, o iš šiaurės ir rytų pusės yra keletas atsitiktinių namų ir vilų. Šis laukas puikiai tinka statyti vilą, viešbutį ar kurortą, restoraną ir pan.

Netoliese yra du pagrindiniai paplūdimiai. Possidi paplūdimys yra per 10 minučių pėsčiomis (žr. Paveikslėlį) ~ 750 metrų ir Aegeopelagitika paplūdimys (tiesiai į jūrą)

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB